Philips BG5020/15 İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Philips BG5020/15 İncelemesi ve Kullanıcı Yorumları

Philips BG5020/15, en çok kullanılan erkek vücut bakım setleri arasında yer alıyor. Ürünün yorumlarına baktığınızda önemli bir kısmının olumlu olduğu dikkat çekse de olumsuz yorumlar da mevcut. Gelin, birlikte Philips BG5020/15 modelini inceleyelim.

Philips Bodygroom 5000 Serisi BG5020/15 Erkek Bakım Seti İnceleme

Philips BG5020/15, günlük kullanım için ideal vücut tıraş makinelerinden birisidir. En fonksiyonel özelliklerinin başında kablosuz kullanım özelliği yer alıyor. Ürünü ilk aldığınızda şarjı 60 dakika boyunca gidecektir. İlerleyen süreçte bataryasında zayıflama olsa dahi 40-45 dakikadan önce sizi yarı yolda bırakmaz.

Ürünün 3,5 ve 7 mm’lik 3 farklı tarağı mevcut. Böylece vücudunuzun farklı bölgelerine göre özelleşebilen bağlıkları kullanma imkânınız oluyor.  Kullanıcıların özellikle sırt ve göğüs bölgesinde tercih ettikleri bir ürün olduğu dikkat çekiyor. Ancak koltuk altı, kasık bölgesi, bacaklar ve omuzlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sırt bölgesindeki istenmeyen tüyleri alırken kullanabileceğiniz özel bir uzatma aparatı mevcut. Bu aparatı taktığınızda zorlanmadan sırtınıza ulaşabilirsiniz.

Ürünün ıslak ve kuru kullanım özelliğine sahip. Özellikle duşta epilasyon yapmayı tercih edenler için önemli bir özelliktir. Ancak teninizin ıslakken tahrişlere karşı daha açık olduğunu da göz önünde bulundurmanızda fayda vardır.

Philips BG5020/15 Olumlu Özellikleri

Ürünün dişlerinde, cildi tahriş etmesini önleyen özel partiküller bulunuyor. Bu sayede jiletle tıraş olduktan sonra kanama ve tahriş olma hissini yaşama riskiniz önemli anlamda azalır.

Lazer epilasyona gidiyorsanız epilasyon öncesinde tüylerinizi kısaltmanız gerekir. Ürünün 5 mm ve 7mm başlıkları tüyleri kısaltmak için ideal bir çözümdür.

Philips BG5020/15 Şikayetleri

Philips Bg5020/15 şikayetlerine baktığınızda son derece az olduğunu görebilirsiniz. Bu şikayetler ise; genellikle ürünün epilasyon esnasında tahriş ettiğini belirtir. Ancak kullanıcı yorumlarının büyük kısmı bunun aksini belirterek tahrişe neden olmadığını ifade eder. Bu durum, hassas ciltli kişilerin yaşadığı alışma döneminden kaynaklanabilir. Ayrıca aynı bölgenin üzerinden defalarca geçmek hangi ürünü kullanırsanız kullanın tahrişle karşılaşmanıza neden olur.

Philips Bodygroom 5000 serisi ile ilgili sık karşılaşılan bir diğer eleştiri ise; tarak başlıklarının gereksiz olduğu. Ancak bu tarak başlıkları farklı amaçlara hitap eder. Normal şartlarda ürünü taraksız olarak kullandığınızda pürüzsüz bir cilt elde edersiniz. Ancak lazer epilasyon seansları öncesinde olduğu gibi kimi zaman amaç tüylerin tamamından kurtulmak değil kısaltmaktır. Bu aşamada taraklar son derece faydalı olur. Ekstra olarak tüyleriniz kalın ve uzunsa öncesinde kısalt özelliğinden faydalanabilir ve ardından tamamen alabilirsiniz.

Siz de Philips Bg5020/15 modeli ile ilgili sorularınızı ve görüşlerinizi yorumlar kısmından paylaşabilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Sevda Hanedar Sevda Hanedar Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezunum ve mesleğimi icra etmekteyim. İnsanlarla iç içe olmayı ve onlara yardım etmeyi seviyorum. İkiz kızlarım var ve onlar en iyi arkadaşlarım. Ayrıca evde bir de minik dostumuz pug cinsi köpeğimiz bulunuyor. Bilgizma sitesinde yazarlık yapıyor sağlık, annelik, hamilelik, yaşam, kültür sanat gibi ilgi alanlarım olan konulardaki bilgilerimi okuyucularımızla paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM