Cilve Nedir? Nasıl Cilve Yapılır?

Cilve Nedir? Nasıl Cilve Yapılır?

Kadınların, sevdiği erkeğe cilve yapması çiftler arasındaki yakınlık ve bağlılığı arttırdığı kanıtlanmıştır. Ancak pek çok kadın nasıl cilve yapılır bilmemekte. Eğer siz de cilvenin nasıl yapıldığını bilmiyor ve cilveli bir kadın olmak istiyorsanız; bu yazımızda paylaştığımız nasıl cilve yapabileceğinize dair önemli püf noktalarını hayatınızda uygulamaya başlayabilirsiniz.

Kadınların erkekleri etkilemek için yapabilecekleri en temel davranış biçimlerinden bir tanesi cilve olarak görülse de çoğu kadın nasıl cilve yapılır bilmemektedir. Özellikle kadınların kendilerine bu tarz cilveli tavırların kalitesiz göründüğüne yönelik yaptıkları telkinler, kadınları daha sert bir mizaca sokarak erkekleri uzaklaştırmaktadır.

Esasında cilve yalnızca kadınlar tarafından değil aynı zamanda erkekler tarafından da yapılması gereken bir tip flört yöntemidir. Bu yöntemi uygulamadan önce bilmeniz gereken en temel şey karışınızdaki insanın yapısıdır.

Her insan farklı hoşluklardan etkilenir ve birinin beğendiği özelliğinizi bir başka kişi itici bulabilir. Bu nedenle etkilemek istediğiniz kişiye göstereceğiniz cilveli yönünüz farklılık gösterebilir.

Erkekler, kadınlara oranla çok daha basit canlılardır ve genel olarak cinsel alt metinle düşündükleri için fiziksel hoşluklardan etkilenmeleri muhtemeldir. Bu durum göz önüne alındığında erkeklerin büyük bölümünü fiziksel cilveler ile etkileyebilirsiniz. Kalan kısmı ise duygusal veya zekasal yönden etkiniz altına alabilir, bu etkiyi arttırmak için cilve nasıl yapılır? konusunu detaylı şekilde öğrenebilirsiniz.

Nasıl Cilve Yapılır?

Vücut Temasından Kaçınmayın

Çoğu kadın güzel giyinmenin bir erkeği etkilemek için yeterli olduğunu düşünebilir. Aslında bu genellikle yeterli olsa da erkekler dikkatsiz olabilecekleri için sizin onlara verdiğiniz değeri şıklığınız ile belli ettiğinizi anlamayabilirler.

Hafif vücut teması sağlamak varlığınızı hatırlatmanız ve ilginizin o kişi üzerinde olduğunu belli etmek için oldukça etkili bir yoldur. Konuşurken karşınızdakinin koluna dokunmak, gülümserken yavaşça temas etmek veya karşılıklı otururken bacaklarınızı o kişiye karşı uzatmak etkiyi arttırabilir.

Göz Kontağını Kaybetmemeye Çalışın

Nasıl cilve yapılır? sorusunun gizli anahtarı gözlerden geçer. Sağlam bir göz kontağı ve delici bakışlar karşısında direnebilecek erkek sayısı son derece azdır. Bakışlar hem karşınızdakine karşı olan ilginizi hem de isteğinizi belli eder. Bu nedenle özellikle sohbet sırasında farklı yönlere bakmadan karşınızdakine bakmak önemlidir.

Bakışlarınız sırasında gözlerinizi çok kısmamaya ve çok açmamaya özen gösterin. Dilerseniz bu bakışı ayna karşısında çalışarak sonradan uygulayabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile geçireceğiniz özel anlarda da bakışları kullanmak önemlidir.

Bakımlı Olmak Her Zaman Bir Artıdır

Çoğu kadın sevgilisinin ya da kocasının onu aslında makyajsız daha doğal ve güzel bulduğunu düşünüyor olabilir. Hatta eşiniz size bunu defalarca kez kendisi de söylemiş olabilir. Bu bir yalandır. Erkekler doğallığı sevseler de bakımlı kadınları her zaman daha çekici bulurlar. Bakım yapmak elbette ağır makyajlar yapmak demek değildir fakat kendine özen gösteren bir kadın her ortamda en ilgi çekici kadındır.

Bakımlı olmak kadar bakımınızdan bahsetmek de nasıl cilve yapılır? sorusunun altın cevaplarından bir tanesidir. O gün yaptığınız bir bakım, sizin için son derece önemli olan bir bakım ürünü ile ilgili bilgi veya kuaför randevunuzdan hayatınızdaki insana bahsetmek onu sıkacağına aksine sizin bakımlı olduğunuz yönünde bilgilenmesini sağlar.

Gülümsemenize Aşık Etmek İçin Dişlerinizi Gösterin

Tatlı bir tebessümden daha çok etki edecek cilve metodu bulmak zordur. Partnerinizin söylediği komik şeylere gülümsemek hem erkeğin kendine olan güvenini arttıracak hem de sizi çok daha hoş gösterecektir. Gülerken yalnızca ağzınızı yanlara doğru esnetmeniz yeterli değildir. Etkili bir gülümseme için partnerinize yaklaşarak gülümseyin. Bu gülücük sizi eşinizin gözünde bir tanrıça yapacaktır. Gülerken dişlerinizi göstermekten çekinmeyin ve kesinlikle somurtkan olmayın.

İltifat Etmek En Önemli Cilve Taktikleri Arasındadır

İltifat etmek yalnızca erkekler tarafından kadınlara söylenmesi gereken güzel sözler değildir. Bir kadın güzel söz duymak istediği ölçüde güzel söz söylemelidir de. Bu nedenle nasıl cilve yapılır öğrenmek isteyen her kadın öncelikle partnerine iyi hissettirecek cümleleri seçebilmelidir.

Hayatınızdaki kişinin tipinden, kuvvetinden, zekasından veya o gün yaptığı herhangi bir şeyden, olduğundan üstün şekilde bahsetmek en etkili cilve yöntemlerinden bir tanesidir. Elbette bu iltifatları yaparken abartıya kaçmamak ve yapmacık görünmemek önemlidir.

Ses Tonunuzun Etkileyiciliği Sizin Etkileyiciliğiniz Demektir

Güzel bir ses tonu pek çok kapının anahtarı olabilir. Bahsedilen ses için her zaman ses renginin çok güzel olmasına gerek yoktur. Normalde kalın bir sese sahip olmanız, sesinizi seksi bir forma sokamayacağınız anlamına gelmez. Seksi bir ses, tamamen tonlama ve cümle vurgusu ile alakalıdır.

Cilve nasıl yapılır? Sorusunun belki de en net cevabı şuh tavırlardan geçer. Çoğu kişi şuhluğun ve seksiliğin doğuştan geldiğini düşünüyor olsa da aslında bu kavramlar sonradan edinilen özelliklerdir. Fısıldayarak konuşmak, konuşurken cümleleri yarım bırakmak, cümle sonlarını ağdalandırmak veya uzatmak, bazen şımarık bir tonda konuşmak cilve öğeleri arasındadır.

Kokunuz ile Büyüleyin

Etkili bir koku tüm karizmanızı arttırmaya ve çekiciliğinizi ön plana çıkarmanıza olanak sağlar. Özellikle baharatlı ve şekerli kokular cazibeyi arttırdığı için cilve nasıl yapılır konusunun en önemli taktikleri arasındadır.

Çiçek ve meyve kokuları çok daha fresh ve taze kokular oldukları için masumiyeti ve yazı sembolize ederler. Oysa baharatlı ve şekerli konular zor kadın imajı yaratmanız ve dişiliğinizin yanı sıra güçlü kişiliğinizi ortaya koymanız için önemli bir araçtır.

Genelde yapılan en büyük hata kokuyu tüm bedene sıkarak önemli noktalardaki vurgunun yok olmasına neden olmaktır. Partnerinizle buluşmadan önce parfümünüzü 3 ana noktaya sıkmanız önemlidir. Göğsünüzün arası, kulak arkanız ve bilekleriniz. Özellikle kulak arkası ve ense bölümü, kokunun direkt olarak yayılmasını sağladığı için en etkili bölümlerden bir tanesidir. Bir insanı etkilemek için sohbet sırasında saçlarınızı o kişiye doğru narince savurmak, kokunun yayılmasını sağlayarak sizi bir cazibe unsuru haline getirebilir.

Zeki Kadın Her Daim Arzu Edilen Kadındır

Erkeklerin kendi kontrolleri altında tutabilecekleri ve yönetebilecekleri bir kadın istedikleri çoğunlukla doğru olsa da, aslında erkekler kendi yönettiklerini sandıkları ama gerçekte yönetildikleri kadınlardan etkilenirler. Sizin zekanız cilvenizin ve cazibenizin en önemli noktalarından bir tanesini oluşturur.

Konuşmalarınız sırasında her zaman için her konuya evet demek yapabileceğiniz en büyük yanlışlardan bir tanesidir ve sizi son derece kolay biri gibi gösterebilir. Bu nedenler hayır sayınızın evet sayınızdan fazla olması, zeki görünmeniz açısından önemli bir etkendir.

Aylar önce partnerinizin size söylediği ufak bir bilgiyi unutmadan tekrar etmek ve çeşitli konuları kendi kafanızda sentezleyerek sunmak, hem karşınızdaki kişiye verdiğiniz değeri pekiştirecek hem de sizin zekanıza dair önemli ipuçları sunacaktır. İlişkinin geleceği açısından her konuda sohbet edebilmek ve fikir sahibi olmak önemlidir. Erkekler kadınların asla spora veya araba modellerine ilgi duymadıklarını düşünebilirler. Bu nedenle o konularda birkaç bilgiye sahip olmak cilve nasıl yapılır? sorusunun alternatif cevabı olabilir.

Zarafetinizi Vücut Diliniz ile Anlatın

Çok seri ve hızlı hareketler kadınlarda kaba bir görüntü çizebilir. Bu nedenle el hareketlerinizde, konuşmanızda ve gün içindeki hareketlerinizde ağırlık ve zarafet tercih etmeniz sizi çok daha cilveli bir kadın yapacaktır.

Konuşurken ellerinizle yaptığınız jest ve mimiklerinizin minimalize olması son derece önemlidir. Sanki her an dans ediyormuş gibi narin bilek hareketleri, karşınızdakinin dikkatini hemen çekecektir. Parmaklarınızın bakımlı gözükmesi ve partnerinize yapacağınız hafif dokunuşlar cilve dozunuzu arttırabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
İlişkiler

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM