7/24 Acil Akü Yardım Servisi İstanbul

7/24 Acil Akü Yardım Servisi İstanbul

Yolculuğunuz esnasında aracınızın aküsündeki enerji bitmiş ya da aracınızın çalışmasına için yeterli olmayabilir.  Zorlu hava şartları, araç kullanımında yapılan hatalar ya da akünün ömrü, yarı yolda kalmanıza neden olabilir.

Saatler boyu yolda kalmamak ve stres yaşamamak için alanında uzman bir akü yol yardımı firmasından yardım almayı düşünebilirsiniz.

Akü Takviye Yol Yardımı Nasıl Yapılır?

Akü transferi denildiğinde akla genellikle ilk olarak araçlar arasında yapılan transfer gelmektedir. Ancak Elmas Akü, alanında uzman çalışanlar ve profesyonel ekipmanları ile çalışmalarını sürdürmektedir. Bu nedenle aktarım esnasında herhangi bir problem yaşama riskiniz bulunmaz.

Kısa süre içerisinde vermiş olduğunuz adrese ulaşan Elmas Akü çalışanları, aracınızın aküsünü kontrol ederek işlemlere başlamaktadır. Aküde boş durumdaysa şarj edilerek akü takviyesi yapılır. Farklı bir arıza varsa arıza tespit edilir. Eğer kısa süre içerisinde çözülemeyecek bir arıza ise; akücü cihazınıza yedek akü takacaktır. Eğer akünüzün değişime ya da bakıma ihtiyacı varsa tarafınıza bilgi verilecektir.

Uzman teknikerler ile çalışan işletme acil durumlarda dahi sizi belirli seçeneklerle kısıtlamaz. Aradığınız hemen her akü markasını bulmanız mümkündür. Akü değişimine ihtiyaç duyuluyorsa seçmiş olduğunuz akü için bulunduğunuz yerde montaj hizmeti verilir. Tüm akülerin TSE belgesi bulunmaktadır. Ayrıca ürünler yetkili firma garantisine sahiptir. Üstelik Elmas Akü, çevreyi de aracınıza olduğu gibi önem vermektedir. Aracınızdan çıkan aküler geri dönüşümde kullanılmakta olup böylece çevreye verilecek zararların önüne geçilmektedir.

Elmas Akü Acil Yardım

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışması ile bilinen işletmelerden birisi olan Elmas Akü, İstanbul Avrupa yakasında bulunan tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Yolda aracınızın aküsü bittiğinde saatin kaç olduğunun hiçbir önemi olmaksızın “0534 481 33 80” numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

Aracın markası ve modeli fark etmeksizin profesyonel hizmet alabileceğiniz Elmas Akü, Avrupa yakasındaki her noktaya 30 dakikada ulaşım garantisi vermektedir. Bu sayede gereksiz zaman kaybı yaşamamış olursunuz.

7/24 Acil Akü Yardım Servisi İstanbul hakkında daha detaylı bilgi almak ve kolayca iletişime geçmek için https://www.elmasaku.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

YAZAR HAKKINDA

Sevda Hanedar Sevda Hanedar Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezunum ve mesleğimi icra etmekteyim. İnsanlarla iç içe olmayı ve onlara yardım etmeyi seviyorum. İkiz kızlarım var ve onlar en iyi arkadaşlarım. Ayrıca evde bir de minik dostumuz pug cinsi köpeğimiz bulunuyor. Bilgizma sitesinde yazarlık yapıyor sağlık, annelik, hamilelik, yaşam, kültür sanat gibi ilgi alanlarım olan konulardaki bilgilerimi okuyucularımızla paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM