Yapı Kredi THGC Ne Demek?

Yapı Kredi THGC Ne Demek?

“Yapı Kredi THGC ne demek?” öğrenmek isteyen kişiler genellikle Yapı Kredi kartlarının hesap özetlerinde bu bilgi ile karşılaşır. Hesaplarından çekilen bu paranın ne için olduğunu merak ederler.

Yapı Kredi THGC Ne Demek?

THGC kesintisi ile Yapı Kredi esnek hesaba sahip olan kişiler karşılaşabilir. Bu hesap türünde kişilerin hesabında para bulunmadığında da ödeme yapmalarını mümkün kılan eksi bakiye bulunmaktadır. Bu eksi bakiye, bankanın müşterilerine sunmuş olduğu bir kredi olarak düşünülebilir.

Kimi zaman kullanıcılar, eksi hesaplarından harcama yaptıklarını fark etmeyebiliyorlar. Bu noktada Yapı Kredi THGC ne demek? merak edilmeye başlanıyor.

Yapı Kredi THGC Şikâyet

Fark etmeden eksi hesaplarını kullanan Yapı Kredi müşterileri taraflarına yansıtılan THGC kesintisinden rahatsızlık duymakta ve bunu şikayetvar gibi sitelerde de ifade etmektedirler. Ancak ne yazık ki çekilen THGC ücretinin geri ödenme ihtimali bulunmaz.

Hesabınızdan THGC kesintisi yapılmaması için Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek kredili mevduat hesabınızın kapatılmasın isteyebilirsiniz. Bu sayede otomatik ödeme talimatı gibi işlemler sonrasında hesabınızın eksi bakiyeye düşmesi nedeniyle faiz ödememiş olursunuz.

YAZAR HAKKINDA

Sevda Hanedar Sevda Hanedar Hacettepe Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezunum ve mesleğimi icra etmekteyim. İnsanlarla iç içe olmayı ve onlara yardım etmeyi seviyorum. İkiz kızlarım var ve onlar en iyi arkadaşlarım. Ayrıca evde bir de minik dostumuz pug cinsi köpeğimiz bulunuyor. Bilgizma sitesinde yazarlık yapıyor sağlık, annelik, hamilelik, yaşam, kültür sanat gibi ilgi alanlarım olan konulardaki bilgilerimi okuyucularımızla paylaşıyorum.
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YORUM